Wynajem aut sportowych Zgorzelec

Auta sportowe na wynajem

Jeśli od zawsze marzysz o jeździe szybkim sportowym autem, Twoja dziecięca kolekcja resoraków wciąż spoczywa gdzieś w pudełku na strychu, a dźwięk silnika przyspieszającego do setki w kilka sekund przyprawia Cię o szybsze bicie serca, Mad Cars to wypożyczalnia stworzona z myślą o Tobie. Działamy po to, by każdy miał szansę przetestować możliwości i energię bijącą z prawdziwych aut sportowych bez konieczności kupowania modelu na własny użytek czy podejmowania decyzji zakupowej bez wcześniejszej możliwości przetestowania wszystkich dostępnych opcji. Skuś się i wypróbuj moc, jakiej nie dostarczy żadne miejskie auto.

Auta sportowe w stylu Top Gear w zasięgu Twojej ręki

Działamy w Zgorzelcu, wynajmując sprawdzone, klasyczne i nowoczesne auta sportowe wszystkim, którzy marzą o prowadzeniu wyjątkowego samochodu. Wiemy, że nie każdy może lub chce kupować auto sportowe, które w miejskich warunkach nigdy nie będzie mieć szansy na pokazanie swojego potencjału. Spełniamy Twoje oczekiwania, oddając w ręce klienta auto gotowe do szybkiej jazdy po torze wyścigowym lub nieco spokojniejszej, zgodnej z przepisami ale zawsze emocjonującej jazdy po mieście. Nasze auta możesz wynająć na dobę, dwie, na tydzień – czas zależy wyłącznie od Ciebie, a ceny za wynajem stają się korzystniejsze wraz z każdym kolejnym dniem. Nie chcesz odpowiedzialności za samodzielną jazdę sportową bryką? Otwieramy opcję wynajmu samochodów z kierowcą, idealną dla osób wynajmujących auto na specjalne okazje.

Nasze sportowe auta niejednokrotnie pojawiały się już na ślubach, urodzinach, wieczorach kawalerskich, specjalnych eventach, a także na wycieczkach po kraju, wyjazdach biznesowych, zagranicznych delegacjach i prywatnych podjazdach osób, dla których wypożyczenie auta to szansa na przetestowanie go przed zakupem. Jakiego powodu nie wymyślisz, każdy jest dobrą okazją do wypróbowania swoich sił za sterami sportowego Audi, BMW, Porsche czy Forda. Inne auta nigdy nie zrobią na Tobie takiego wrażenia.

Mad Cars Zgorzelec – najciekawsze auta na wynajem

Swoją ofertę aut sportowych na wynajem przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnią pasję i zainteresowanie motoryzacją, szybką jazdą oraz klasykami gatunku. Stawiamy na małą flotę aut, o którą pieczołowicie dbamy – auta trafiające do klientów są niczym nówki, w pełni sprawne technicznie, z regularnymi badaniami technicznymi i najwyższym pakietem ubezpieczenia. Zawsze upewniamy się, czy klient jest w stanie zadbać o nasze auto należycie – jeśli nie czujesz się pewnie za kółkiem auta z taką mocą silnika i końmi mechanicznymi wyrywającymi się głośnym hukiem spod maski, postaw na auto z naszym kierowcą, który dowiezie Cię wszędzie bezpiecznie i w najlepszym stylu.

Jakie auta pozostawiamy do Twojego wyboru? Stawiamy na klasykę, a więc nie mogło zabraknąć u nas jednego z najważniejszych amerykańskich muscle cars w historii motoryzacji – Forda Mustanga GT. Do dyspozycji klientów mamy także piękne Porsche Boxter i BMW M2 Competition, w których na pewno poczujesz piękno solidnego przyspieszenia. Dla fanów niemieckiej motoryzacji przygotowaliśmy dużą kolekcję BMW i Audi, w tym modele Audi A6 Limousine, Audi RS3, wspomniane już BMW M2 Competition, Mercedes-Benz A45S oraz niepozornego, ale skrywającego ciekawe możliwości Volkswagena Golfa R 7.5.

Czy wypożyczalnia to opcja dla Ciebie?

Na tego typu pytania zawsze odpowiadamy pytaniem zwrotnym: a czy auta sportowe są dedykowane komuś innemu, jeśli nie prawdziwym miłośnikom prędkości, adrenaliny i zdrowego przyspieszenia odczuwanego za kierownicą, wgniatającego w fotel i fundującego najlepsze wspomnienia za kółkiem? Mad Cars Zgorzelec wypożycza auta na specjalne okazje, ale i prywatny użytek. Dla tych, którzy chcą choć raz w życiu poczuć piękno prowadzenia prawdziwego auta sportowego, ale i tych którzy poważnie zastanawiają się nad zakupem i zwyczajnie nie potrafią się zdecydować. Zawieziemy Cię na wesele, wieczór kawalerski, spotkanie biznesowe w stolicy. Zaprowadzimy auto na tor wyścigowy, gdzie z pewnością bezpieczeństwa i w kontrolowanych warunkach rozpędzisz piękną maszynę do granic jej możliwości i poczujesz emocje, jakich na autostradzie A4 nie doświadczysz jeszcze przez wiele lat. Stawiamy na bezpieczeństwo ukryte w pięknie płynącym z dźwięku rozpędzającego się silnika.