Wynajem aut sportowych Wałbrzych

Auta sportowe na wynajem

Sportowe auto z prawdziwego zdarzenia to marzenie wielu fanów motosportów i motoryzacji. Dźwięk silnika i koni mechanicznych rwących się do jazdy z prędkością, której zwyczajna osobówka nigdy nie osiągnie jest zwyczajnie zbyt ekscytujący, by nie poczuć go na własnej skórze choć raz w życiu.

Nie każdy może jednak pozwolić sobie na taki luksus i będąc tego w pełni świadomi stworzyliśmy wypożyczalnię aut sportowych i luksusowych Mad Cars Wałbrzych, z którą bez problemu spełnisz swoje marzenia o poruszaniu się prawdziwą sportową bestią ukrytą w stylowym nadwoziu kultowych aut.

Dlaczego warto wypożyczać auto sportowe?

Odpowiadając od razu na postawione pytanie – przejażdżka sportowym autem to frajda, której nie można sobie odmówić.

Skok adrenaliny, jaki odczuwasz przy przyspieszaniu od 0 do 100 km/h w przeciągu 3-4 sekund jest niewyobrażalny w aucie codziennym i choć oczywiście auto sportowe nie sprawdzi się najlepiej jako auto rodzinne czy służbowe, nic nie stoi na przeszkodzie by choć raz spróbować jego możliwości na trasie bądź na torze.

Planujesz zakup auta sportowego na własność? Wybór pomiędzy jednym z kultowych klasyków, a nowoczesnych szybkich maszyn nie będzie prosty szczególnie gdy nie wiesz które z nich tak naprawdę pasuje do Ciebie.

Stawiając na wypożyczalnię aut sportowych w Wałbrzychu możesz na własnej skórze przekonać się jak to jest poruszać się sportowym autem po mieście, rozwijać prędkość na autostradzie czy podjeżdżać niesamowitą bryką pod biuro i przyciągać uwagę wszystkich w okolicy.

W przeciwieństwie do jazd testowych, na których trudno faktycznie przetestować możliwości sportowego auta, wypożyczając samochód sportowy w Mad Cars masz go całkowicie do swojej dyspozycji na tak dobę, dwie, tydzień – czas wynajmu dopasujemy do Ciebie, dając każdemu optymalny czas na radość z nowej sportowej zabawki w garażu.

Auta sportowe to też doskonały pomysł na wyjątkowe wydarzenia. Planujesz ślub lub ciekawy event i wiesz, że pierwsze wrażenie to podstawa?

Podjechanie na miejsce sportowym autem zwróci uwagę każdego gościa i przypadkowego przechodnia, dając im prawdziwy powód do zazdrości.

Wynajem aut sportowych – dostępne modele

Co możemy zaoferować prawdziwym fanom motoryzacji szukającym sportowych wyzwań i szybkiej przejażdżki dobrym autem? We flocie Mad Cars Wałbrzych postawiliśmy na sprawdzone klasyki i sportowy charakter maszyn takich jak Audi RS3, Ford Mustang GT, Honda Civic Type R, Porsche Boxster, Mercedes-Bezn A45S czy Volkswagen Golf R 7.5.

Każde z aut zostało przygotowane do dynamicznej jazdy, skrywając pod swoją maską sporo mocy i zapału do jazdy. Japoński styl i charakter, amerykańska moc i klasyka, a może niemiecka elegancja i prędkość w luksusowym wydaniu? Mamy je wszystkie.

Wypożyczalnia aut sportowych daje Ci niepowtarzalną okazję na przetestowanie możliwości aut, które do tej pory podziwiałeś z daleka.

Dostępne w Mad Cars propozycje to nie byle zabawki – wynajmując sportowe auto stajesz się choć na jeden dzień kierowcą prawdziwie twardego zawodnika który z klasą zawiezie Cię na specjalne wydarzenia, ale też pozwoli przetestować swoje pełne możliwości na torze sportowym.

Myślisz o kupieniu auta sportowego? Nie ma lepszej okazji na przetestowanie dostępnych opcji i sprawdzenie na co faktycznie stać dostępne maszyny. Przy takiej inwestycji nie można przecież kupować w ciemno, a każde ze sportowych aut będzie zachowywało się na drodze inaczej!

Nawet jeśli nie planujesz zakupu sportowego auta na własność albo myślisz o nim w bardzo dalekiej przyszłości, możliwość przetestowania różnych modeli szybkich i luksusowych aut sportowych z pewnością zapewni dobrą zabawę i porządną dawkę adrenaliny.

Jeśli szykujesz się na wypożyczenie auta sportowego, sprawdź ofertę Mad Cars Wałbrzych i weź na testy jedną z maszyn dostępnych w naszej flocie. Gwarantujemy doskonałą zabawę i niecodzienne wrażenia z jazdy, zarówno w mieście jak i na torze sportowym.

Naszą pasją są szybkie i luksusowe auta, nad których wyborem i kondycją pracujemy nieustannie. Przekonaj się na własnej skórze.