Wynajem aut sportowych Świdnica

Auta sportowe na wynajem

Szybkie sportowe auto poruszające się po ulicach Świdnicy? Choć to widok niecodzienny, z pomocą wypożyczalni Mad Cars Świdnica może być Twoją zasługą. O możliwości pokierowania jednym z wielu kultowych modeli aut sportowych marzy każdy fan motoryzacji i motosportów.

Klasyczne, amerykańskie muscle cars z Fordem Mustangiem na czele, japońskie Hondy ze sportowym sercem i wyjątkową sylwetką, niemieckie strzały będące najlepszym połączeniem prędkości i luksusu – nasza flota aut na wynajem nie jest rozbudowana, ale znajdziesz tu prawdziwe perełki.

Z jakiej okazji możesz wypożyczyć auto sportowe?

Przekonanie, że wypożyczalnie aut zarezerwowane są wyłącznie dla bogaczy i tych, którzy nie potrafią cieszyć się jednym autem dłużej niż tydzień jest mocno przestarzałe. Atrakcyjne ceny wynajmu zarówno na jedną dobę, jak i dłuższy okres dają dostęp do sportowych klasyków nawet tym, którzy nigdy nie będą mogli pozwolić sobie na ich zakup.

Możliwość przejechania się jednym z aut z naszej floty rezerwujemy nie tylko na specjalne okazje, wesela czy duże wydarzenia i pokazy – jeśli potrzebujesz auta na urodziny, chcesz zaimponować znajomym lub planujesz przejażdżkę po całym kraju z silnikiem sportowego auta wybrzmiewającym na malowniczych drogach, w MAD Cars Świdnica jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji.

Auta sportowe to ogromna frajda dla dzieci i dorosłych. Prędkość, jaką rozwijają w przeciągu kilku sekund nie równa się z niczym, co mogą osiągnąć samochody osobowe jakimi jeździmy na co dzień. Przetestuj możliwości Mustanga, Porsche czy szybkiego Audi na autostradzie lub na torze, dla pełnych wrażeń sportowych. Skok adrenaliny odczuwany przy aucie rozpędzającym się do 100 km/h w 3 sekundy jest niepowtarzalny.

Auta w wypożyczalni MAD Cars Świdnica

Czy to planując zakup sportowego auta na własność, czy zwyczajnie marząc o tym by przejechać się piękną maszyną choć raz w życiu, warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni i sprawdzić jakie auta są dostępne na wynajem. To dobry sposób na przetestowanie różnych opcji i znalezienie swojego ulubieńca wśród aut, które na przestrzeni lat zbudowały wokół siebie rzesze fanów.

Nie działamy jak standardowe jazdy testowe, udostępniając swoje auta na godziny – w MAD Cars dostaniesz auto na swój użytek na dzień, dwa, tydzień – wszystko zależy od Twoich preferencji. Chcesz pochwalić się na przyjęciu urodzinowym, a może wybrać w podróż krajoznawczą? Nasze sportowe auta czekają.

Fanom motoryzacyjnych perełek możemy zaoferować zarówno sportowe klasyki, jak i bardziej luksusowe wydania szybkich aut. Do Twojej dyspozycji posiadamy Audi RS3Ford Mustang GTHonda Civic Type RPorsche BoxsterMercedes-Benz A45s oraz Volkswagen Golf R 7.5. Każdy ma szansę znaleźć tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy szukasz pełnej mocy, idealnej dynamiki jazdy czy elegancji i klasy z mocnym silnikiem skrytym pod maską. Ceny wynajmu aut rozpoczynają się u nas już od 219 zł. Przy takiej cenie za auto sportowe trudno znaleźć argumenty na zwlekanie z wypożyczeniem wymarzonego samochodu!

Dlaczego warto?

Sportowe auta mogą wyglądać jak zabawki, które na co dzień podziwia się na ekranach telewizorów i w programach motoryzacyjnych. To właśnie dzięki temu są jednak wyjątkowe i z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich w okolicy. Wynajmij sportowe auto i stań się choć na jeden dzień kierowcą bestii, o której marzysz od dzieciństwa. Pokaż, że potrafisz zapanować nad końmi mechanicznymi ukrytymi pod maską, zasiądź za kierownicą niecodziennego auta i przetestuj jego możliwości na torze, w trasie i na podwórku. Już sam widok legendarnego auta zaparkowanego pod domem może zwalić z nóg.

Nad sprawnością i wyglądem naszych sportowych aut pracujemy każdego dnia. Nie inwestujemy w każdy szybki model dostępny na rynku – naszą pasją są klasyki i auta luksusowe, z którymi możesz zrobić wrażenie na sobie i każdym dookoła.

Chcesz poznać pełną moc auta? Zabierz je na tor sportowy, przestrzegaj Kodeksu drogowego i ciesz się nowym zastrzykiem energii. Ostrzegamy – przejażdżka może zachęcić do oszczędzania na własne auto sportowe!