Mechanika

Sprawdzone samochody używane marki SEAT

Sprawdzone samochody używane marki SEAT

Obecnie, dzięki dogodnym formom finansowania aut używanych, zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby poszukujące pojazdu do użytku prywatnego, mogą zdecydować się na znakomicie utrzymane samochody używane z niską ratą miesięczną. Jest to możliwe dzięki ofercie Autonomia STORE VW FS, obejmującej poleasingowe pojazdy wielu marek z Grupy Volkswagen. Auta te wyróżniają się nienagannym wyglądem, a fakt, że były użytkowane w ramach leasingu, stanowi gwarancję, że każde z nich podlegało systematycznej i gruntownej kontroli w Autoryzowanych Stacjach Obsługi.

Pierwszym i najważniejszym argumentem, który przemawia za wyborem SEAT-a z oferty Autonomia STORE VW FS, jest przystępna cena pojazdów. Używane SEAT-y dostępne w naszej ofercie wyróżniają się konkurencyjnymi cenami, co przekłada się na niezwykle atrakcyjną kwotę raty miesięcznej. Dla klientów biznesowych, to szansa na użytkowanie poleasingowych aut w ramach nowoczesnego lub klasycznego leasingu.

Oferta dla firm

W przypadku leasingu Autonomia JAK ABONAMENT, klient biznesowy spłaca jedynie utratę wartości pojazdu w trakcie finansowania, co przekłada się na jeszcze niższy miesięczny koszt użytkowania pojazdu. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewność, że ich flota pojazdów zawsze będzie nowoczesna i niezawodna. Po zakończeniu umowy, mogą po prostu zwrócić SEATA do dealera, a następnie zawrzeć nową umowę na użytkowanie innego pojazdu. Jeśli interesuje Cię zakup pojazdu dla firmy na możliwie jak najdogodniejszych warunkach, oferta leasingu klasycznego Autonomia STORE VW FS jest odpowiednia dla Ciebie. Ten rodzaj finansowania oferowany jest już z zerową opłatą wstępną, dlatego całkowitą wartość pojazdu można rozłożyć na raty, a maksymalny okres spłaty sięga nawet 60 miesięcy.

Kredyty na zakup wymarzonego SEAT-a

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy atrakcyjne oferty kredytów na zakup swojego wymarzonego SEAT-a. SEAT w kredycie Autonomia JAK ABONAMENT oznacza dla nich możliwość spłaty rat obliczanych na podstawie spadku wartości samochodu w trakcie umowy, co może pozytywnie zaskoczyć kredytobiorcę. Auta poleasingowe do użytku prywatnego można sfinansować także wybierając kredyt KLASYCZNY Autonomia – z okresem spłaty sięgającym nawet 7 lat i wkładem własnym zaczynającym się już od 0% wartości wybranego samochodu. Takie warunki finansowania sprawiają, że klient może podpisać umowę bez wpłacania większej kwoty na początkowym etapie a całkowitą wartość pojazdu rozłożyć na kilkadziesiąt rat, które nie będą obciążeniem dla domowego budżetu.

Wybierz swojego SEATa z Autonomią STORE VW FS

W naszej ofercie znajdziesz różne modele marki SEAT, takie jak Arona, Ateca, Ibiza, Leon, czy Tarraco. Każdy z nich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając SEAT-a z Autonomii STORE VW FS, wybierasz nie tylko jakość i niezawodność, ale także atrakcyjne warunki finansowania, które sprawią, że posiadanie wymarzonego samochodu stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę SEATów w Autonomii STORE VW FS już teraz i spełnij marzenia o posiadaniu doskonałego samochodu używanego!

Artykuł sponsorowany

 

Udostępnij