Wynajem aut sportowych Poznań

Auta sportowe na wynajem

Chcesz poczuć wolność, jaką daje poruszanie się autem sportowym w morzu prostych, oklepanych osobówek? A może od zawsze marzysz o tym, by usiąść za kółkiem Porsche Boxstera, Mustanga GT lub sportowej Hondy i choć na chwilę poczuć się jak prowadzący Top Gear testujący możliwości aut sportowych na torach wyścigowych? Z wypożyczalnią MAD Cars Poznań możesz pozwolić sobie na wszystko bez oszczędzania setek tysięcy potrzebnych na zakup i utrzymanie sportowej fury. Spełniaj swoje marzenia motoryzacyjne wtedy, kiedy masz na to ochotę!

Jak działają wypożyczalnie samochodów sportowych?

Chcąc przejechać się autem sportowym nie musisz liczyć na to, że znajomy pozwoli usiąść za kierownicą swojej fury lub że oszczędzając z czasem dorobisz się własnego samochodu w garażu. Dzięki wypożyczalniom aut sportowych i luksusowych możesz z powodzeniem zmieniać auto co kilka dni i testować wszystkie opcje dostępne na rynku motoryzacyjnym bez jakiegokolwiek zobowiązania do ich zakupu czy utrzymywania. W MAD Cars Poznań dajemy Ci okazję do wczucia się w moc silnika najpopularniejszych, kultowych aut sportowych i nowych aut luksusowych w cenach startujących od 219 zł za dobę. Zabierz nowe auto w trasę, przetestuj na autostradzie, sprawdź jak prezentuje się na podjeździe pod Twoim domem i poczuj prawdziwe emocje zabierając auto na tor.

Jeśli zachowasz bezpieczeństwo, nasze auta sportowe zabiorą Cię tam, gdzie tylko zamarzysz.

Wypożyczalnia Mad Cars oferuje samochody na specjalne okazje, dostarczając auta sportowe na wydarzenia lokalne, pokazy, a także śluby, urodziny i imprezy okolicznościowe. Poza nimi udostępniamy samochody także do codziennego użytku tym, którzy chcą wybrać się w podróż w najlepszym stylu. Wakacje nad morzem? Dodaj im uroku i wyjątkowości wsiadając za kierownicę niepowtarzalnego Mustanga GT, który przyciągnie uwagę każdego wczasowicza.

Sprawdź nasze samochody – oferta MAD Cars Poznań

Klasyka i duch sportowy w najlepszym motoryzacyjnym wydaniu to nasze firmowe motto. Auta dostępne w wypożyczalni samochodów Mad Cars w Poznaniu to mała, ale wyjątkowa flota samochodów sportowych i luksusowych, które zapisały się na kartach historii jako jedne z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów swojego gatunku. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy  klasycznego muscle car – Forda Mustanga GT,  szybką i pełną charakteru Hondę Civic Type R, eleganckiego, biznesowego Mercedes-Benz A45S ze sportowym zacięciem, nietuzinkowe Audi RS3 i Audi A6 gwarantujące wyjątkowe emocje za kółkiem oraz kultowe cabrio Porsche Boxster w widocznym z daleka, żółtym kolorze.

Zależnie od wybranego modelu auta, ceny wynajmu za dobę zaczynają się od 219 zł, przy czym dłuższy czas wynajmu oznacza dla Ciebie niższą cenę dobową. Każdemu, kto pojawia się w MAD Cars Poznań z chęcią przejechania się autem sportowym podpowiadamy, by wypożyczyć je przynajmniej na kilka dni – poza krótkimi eventami naprawdę opłaca się testować nasze auta w różnorodnych warunkach i poznać ich prawdziwy potencjał na szybciej drodze, torze sportowym i w mieście, gdzie zrobi przede wszystkim wrażenie wizualne.

Zasady wynajmu aut w MAD Cars Poznań

Dla klientów korzystających z naszej wypożyczalni oferujemy m.in.: podstawienie samochodu pod wskazany przez klienta adres, dostęp do samochodu z kierowcą i pełne ubezpieczenie opłacone w najwyższym pakiecie. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo naszych pojazdów i Twoją wygodę, dlatego zawsze zachęcamy do testowania ich pełnego potencjału na torach sportowych, a nie drogach publicznych. Cenimy sobie terminowość i pełną satysfakcję naszych klientów – to Ty wybierasz, czy auto ma być prowadzone przez doświadczonego kierowcę czy chcesz samodzielnie poczuć przyjemność z jazdy za kierownicą.

Auta sportowe z mocnym silnikiem wymagają wprawy i kontroli jazdy – początkującym zdecydowanie polecamy korzystać z nich rozważnie i testować auta w kontrolowanych warunkach. Poczuj moc drzemiącą pod maską auta, o którym marzysz od dziecka i przekonaj się jak cudowne poczucie wolności daje prowadzenie samochodu, który nie zna przeszkód i którego płynność jazdy jest nieporównywalna do żadnej osobówki, jaką zdarzyło Ci się w życiu jeździć.