Wynajem aut sportowych Ostrów Wielkopolski

Auta sportowe na wynajem

Swoboda, jaką daje wynajem aut sportowych odpowiada wielu amatorom dobrych, szybkich i drogich maszyn. Mad Cars daje możliwość przetestowania  tych najciekawszych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, dając szansę na przejażdżkę sportowym autem tym, którzy nie koniecznie chcą decydować się na ich zakup na własność. Porsche Boxter, Audi RS3, a może Ford Mustang? Na którą sportową bestię zdecydujesz się tym razem?

Jak działa nasza wypożyczalnia?

Zamówienia na wynajem aut sportowych obsługujemy już niemalże na terenie całego kraju, wiedząc doskonale jak niezwykłą przygodą dla każdego fana motoryzacji będzie okazja przetestowania na własnej skórze wyjątkowych wrażeń oferowanych przez auta sportowe. W ofercie Mad Cars Ostrów Wielkopolski pojawiają się przede wszystkim klasyki gatunku oraz kilka nowszych, szybszych i ciekawszych perełek dobranych do naszej floty na podstawie częstych zapytań klientów. Mamy wśród swoich stałych gości wielu fanów sportowych i wyjątkowo pięknych BMW. Teraz i Ty możesz wsiąść za stery jednego z nich.

Jako wypożyczalnia aut sportowych zajmujemy się krótkoterminowym wypożyczaniem aut. Ceny za dobę wahają się od 219 złotych za dobę, choć zdecydowanie polecamy wynajem na kilka dni w ramach którego oferujemy zniżki od ceny wyjściowej i niższą opłatę dobową zależnie od długości okresu wynajmu. Największa zaleta takiej oferty? Testujesz nowe auto ile chcesz, na własnych warunkach, z naszym kierowcą bądź samodzielnie. My dostarczymy auto pod wskazany adres, a kluczyki pozostawimy w Twoich rękach.

Co mogę wynająć? Oferta aut sportowych Mad Cars Ostrów Wielkopolski

Nasza sportowa flota samochodów na wynajem nieustannie rośnie, choć w dalszym ciągu jest dość mała i opiera się wyłącznie o sprawdzone przez nas klasyki swojego gatunku oraz kilka nowości. Nie chcemy oferować naszym klientom dziesiątek samochodów, o które nie zdołamy prawidłowo zadbać – wszystkie samochody pojawiające się w ofercie wypożyczalni są maksymalnie dopieszczone, w doskonałym stanie technicznym, zawsze z aktualnym przeglądem i ubezpieczeniem. W pojazdach Mad Cars możesz poczuć się pewnie i poruszać się po drodze z klasą.

Oferujemy wynajem aut marek Audi, BMW, Ford, Honda i Porsche. Stawiamy na szybkie auta sportowe łączące w sobie pewność prowadzenia z dobrym przyspieszeniem i wysokim komfortem jazdy. Wybierz elegancką limuzynę Audi A, charakterne czerwone Audi RS3, ponadprzeciętne BMW M2 Competition, Volkswagena Golfa R7.5, Mercedesa-Benz A45S lub CLA45S, lub Hondę Civic Typ R. Kochasz prawdziwą klasykę? Z Fordem Mustangiem GT lub Porsche Boxter dogadasz się bez problemów.

Dlaczego warto?

Każdego dnia trafiają do nas klienci pytający, czy auto sportowe może wynająć każdy, czy oferta kierowana jest wyłącznie na potrzeby eventów specjalnych, czy istnieje możliwość wynajmu na jeden wieczór. Spieszymy z odpowiedzią! Mad Cars Ostrów Wielkopolski proponuje możliwość wynajmu wyjątkowego auta sportowego każdemu, kto jest taką opcją zainteresowany. Naszym klientom oferujemy podstawienie samochodu pod wskazany adres, dostęp do samochodu z kierowcą i pełne ubezpieczenie opłacone w najwyższym pakiecie, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo kierowców, ale i naszej floty pojazdów. Zawsze sprawdzamy klienta, upewniając się że posiada on stosowne uprawnienia do prowadzenia pojazdów, a w razie potrzeby oferujemy auto z kierowca który zajmie się jego prowadzeniem i zawożeniem Cię w wybrane miejsca. Wśród naszych klientów często trafiają się ci, którzy potrzebują auta by pokazać się nim na służbowym wyjeździe, specjalnym wydarzeniu czy wyjechać na kilkudniową podróż, ale też tacy, którzy liczą na dobrą zabawę na torze wyścigowym i możliwość testowania prędkości poszczególnych modeli zanim zdecydują się na zakup konkretnego na własną rękę.

Pamiętaj: prawdziwe auta sportowe wymagają wprawy i dużej kontroli jazdy – ich moc silnika znacznie przekracza możliwości miejskiej Toyoty czy Smarta. Jedź z rozwagą, stosuj się do przepisów kodeksu drogowego i licz się z tym, że kierowców sportowych aut obowiązują na drodze te same zasady, co wszystkich innych. Chcesz poczuć prawdziwą moc? Nasze auta dostarczamy na tory wyścigowe, na których w kontrolowanych warunkach sprawdzisz możliwości każdego auta sportowego.