Wynajem aut sportowych Oleśnica

Auta sportowe na wynajem

Ile prawdziwych sportowych aut spotykasz dziennie w Oleśnicy? Jedno, może dwa tygodniowo? Choć wielu marzy o prawdziwej szybkiej bestii ukrytej w garażu, w Polsce w dalszym ciągu częściej decydujemy się na rozwiązanie praktyczne i wybieramy sprawne, sprawdzone, niezawodne auta miejskie. A gdyby tak choć na jeden dzień pozwolić sobie na odrobię szaleństwa, zaskoczyć znajomych i sąsiadów i wieczorem podjechać pod dom nie wysłużonym Renault, a nowiutkim Fordem Mustangiem, Porsche Boxterem lub Audi RS3. Z takim pokazem z pewnością zrobisz wrażenie na wszystkich. My mamy na to sprawdzony sposób.

Auto z wypożyczalni? Korzystna opcja na Twoją kieszeń

Zakup i utrzymanie drogiego sportowego auta nie jest najbardziej praktycznym wydatkiem, szczególnie w sytuacji gdy nie masz miejsca i możliwości posiadania dwóch lub więcej samochodów. Jesteśmy w stanie docenić funkcjonalność modeli miejskich, choć trudno nam ukryć że to dla sportowych maszyn nasze serca biją nieco szybciej. W Mad Cars Oleśnica znaleźliśmy złoty środek, z którego możesz skorzystać i Ty. Wybierz auto sportowe na wynajem, korzystaj z niego jedną, dwie, trzy doby, a później oddaj do wypożyczalni i otwórz sobie szansę powrotu do swojego starego auta lub wypożyczenia kolejnej sportowej zabawki. Bez zobowiązań, bez dodatkowych kosztów utrzymania, bez ryzyka że zakup nowej, sportowej bryki okaże się zupełnym niewypałem w miejskich realiach.

Mad Cars Oleśnica to wypożyczalnia obsługująca na co dzień klientów prywatnych oraz różnego rodzaju eventy. Wynajmujemy samochody na wesela, wieczory kawalerskie, wyjazdy służbowe, prywatne przejażdżki po kraju, a także do własnego użytku. Może chcesz wybrać się sportowym autem w wyprawę do stolicy lub pojeździć na torze i przetestować prawdziwe możliwości koni mechanicznych ukrytych pod maską? Teraz masz na to najlepszą szansę.

Najciekawsze auta w Mad Cars Oleśnica

Klasyka była pierwszym kryterium decydującym o wyborze aut do naszej floty, dlatego w kolekcji do wypożyczenia nie mogło zabraknąć kultowego Mustanga GT i Porsche Boxstera. Wiemy jednak, że dziś auta te są często zbyt oklepane, a nasi klienci lubią być zaskakiwani mocą niepozornych, eleganckich limuzyn i sportowego charakteru drzemiącego w nowoczesnych autach. Lubisz niemiecką klasę? Volkswagen Golf R7.5 będzie dobrym autem wstępnym. Chcesz awansować i postawić na elegancką stylistykę? Z modelami Mercedes-Benz A45S i CLA45S nie możesz wybrać lepiej. Kochasz japońskie samochody? Honda Civic Type R z pewnością Cię urzeknie, a to dopiero początek naszej oferty. W odpowiedzi na oczekiwania naszych stałych klientów, do oferty dołączyło ostatnio BMW M2 Competition i Audi RS3, z którymi zaszalejesz w mieście i na torze.

Zawsze uprzedzamy swoich klientów, że testowanie prędkości warto pozostawić na bezpieczne warunki na torach wyścigowych, w mieście i na autostradzie testując raczej płynność prowadzenia, wysoką dynamikę jazdy i piękno delikatnie mruczącego silnika czekającego jedynie, by zerwać się do biegu. Nasze auta możesz z powodzeniem zabrać na testy lub w dłuższą trasę, pamiętając oczywiście o obowiązujących przepisach i zasadach bezpiecznej jazdy. Nie pochwalamy brawury na drodze – sportowe auta wymagają odpowiedzialnego i opanowanego kierowcy.

Jazda w najlepszym stylu – wybierz auto z wypożyczalni

Wypożyczanie aut może brzmieć jak luksusowa usługa, ale zapewniamy Cię że to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej popularnych sposobów na częste zmienianie aut na nowe i testowanie ich możliwości bez większych zobowiązań. Za wynajem auta płacisz dobowo, korzystając z niego w odpowiadającym Ci okresie i zwracając do wypożyczalni, gdy nadejdzie czas powrotu do rzeczywistości i spędzania nawet kilku godzin dziennie w miejskich korkach, gdzie potencjał sportowego auta zwyczajnie się marnuje. Im dłuższy okres wynajmu, tym bardziej atrakcyjna cena oferty. Potrzebujesz kierowcy? Nie mamy z tym najmniejszego problemu. Dostarczymy auto z wypożyczalni wraz z kierowcą pod wybrany adres, zawieziemy Cię wszędzie i damy poczuć, że fotel na którym siedzisz należy do prawdziwej sportowej bestii.