Wynajem aut sportowych Nysa

Auta sportowe na wynajem

Wolność i poczucie pełnej kontroli nad autem pędzącym powyżej 200 km/h, przy dźwięku pracujących pod maską koni mechanicznych – takie marzenie rodzi się w głowie wielu fanów motoryzacji i aut sportowych. Jak zamienić swoje marzenia w rzeczywistość? Nie musisz wygrywać w totka czy wymyślać nowej viralowej aplikacji na smartfony – wypożyczalnie aut sportowych to opcja nie tylko dla najbogatszych. Sprawdź swoich sił za kierownicą sportowych Porsche, Mercedesa, Audi czy Mustanga z MAD Cars Nysa.

Dlaczego auto z wypożyczalni to dobry wybór?

Auta sportowe są drogie w zakupie i utrzymaniu, a do codziennego jeżdżenia po mieście często zwyczajnie niepraktyczne. Ich prawdziwa dusza rodzi się na długich trasach lub torach sportowych, gdzie własnym autem nie wybierasz się przecież zbyt często. Biorąc auto z wypożyczalni nie tylko gwarantujesz sobie jazdę w pełni sprawnym, szybkim samochodem – korzystasz z auta w najlepszych dla niego warunkach, w dogodnym dla siebie terminie, bez zmartwienia o jego utrzymanie.

Brzmi jak bajka, ale zapewniamy – wypożyczalnie samochodów to nie tylko zabawa dla bogatych ludzi chcących pokazać się każdego dnia w innym aucie. To także opcja dla Ciebie i szansa na przetestowanie możliwości wielu kultowych, szybkich samochodów na drodze, na torze, w mieście – gdzie tylko zechcesz.

MAD Cars w Nysie to wypożyczalnia stawiająca na sprawne, zadbane, sportowe ale i luksusowe samochody. Nasza flota nie jest rozbudowana, ale mamy pod swoją opieką prawdziwe perełki które zapewnią wiele godzin dobrej zabawy i adrenaliny podczas jazdy. Kto nie marzył o rozpędzaniu się do 100 km/h w 3 sekundy za kierownicą Mustanga czy Porsche Boxstera. Teraz możesz poczuć jak naprawdę się je prowadzi.

Szybkie samochody MADA Cars Nysa

Klasyka w najlepszym, sportowym wydaniu. Auta, na które postawiliśmy w wypożyczalni samochodów MAD Cars w Nysie to połączenie ponadczasowych modeli muscle car z elegancją i wytrzymałością nowych modeli. W naszej wypożyczalni w Nysie oferujemy między innymi Forda Mustanga, Hondę Civic Type R, Mercedes-Benz A45S, Audi RS3 i Audi A6 oraz kultowe Porsche Boxster. Ceny wynajmu za dobę zaczynają się od 219 zł, a im dłużej korzystasz z auta, tym tańsze będzie jego wypożyczenie. Obsługujemy specjalne eventy i pokazy, wypożyczając auta na jeden dzień, ale oferujemy też dłuższy okres jeśli chcesz zabrać sportowe auto w podróż po Polsce czy poczuć się choć przez chwilę jak właściciel pięknej, sportowej duszy ukrytej pod maską charakternego, zadziornego nadwozia.

Jak korzystać z aut Mad Cars?

Jeśli to Twoja pierwsza styczność z wypożyczalnią aut i nie wiesz, gdzie możesz testować możliwości naszych sportowych aut, nasza odpowiedź jest prosta – wszędzie, o ile to bezpieczne i zgodne z prawem.

Tym, którzy chcą sprawdzić jak doskonale rozwijają prędkość niektóre z naszych cacek polecamy wynajem torów sportowych które dadzą możliwość testowania auta w bezpiecznych warunkach przystosowanych do zawrotnych prędkości. W Polsce jest ich tyle, że nawet w okolicach Nysy znajdziesz opcję dla siebie. Sprawdź, w jak krótkim czasie wskazówka na liczniku przekroczy 200 km/h i poczuj, jak prędkość wbija w fotel na prostej i każdym zakręcie.

Chcesz, by dźwięk silnika usłyszeli wszyscy dookoła? Żaden problem. Naszymi samochodami możesz poruszać się po mieście czy autostradzie, korzystając z nich tak jak ze standardowego samochodu osobowego. Pamiętaj jedynie o możliwościach, jakie daje sportowy silnik większości aut w naszej ofercie i nie szarżuj tam, gdzie nie jest to wskazane. Auta sportowe mają zryw i możliwości, jakich nie daje zwyczajna osobówka i możesz potrzebować chwili, by się do nich przyzwyczaić.

Auta sportowe z wypożyczalni to gwarancja dobrej zabawy, emocji i wrażeń, o jakich właściciele miejskich osobówek mogą tylko pomarzyć. Pokaż się w nowym samochodzie przed swoimi znajomymi, zaimponuj kobiecie, pobaw się jak dziecko, w którego ręce trafił najlepszy na świecie prezent.  Chcesz poczuć moc auta sportowego w swoich rękach? W MAD Cars Nysa wiemy, jak to zorganizować.