Wynajem aut sportowych Leszno

Auta sportowe na wynajem

Marzysz o szybkim, sportowym samochodzie, który wzbudza podziw znajomych i odwraca uwagę każdego przechodnia? Takie zabawki potrafią kosztować fortunę, a jeśli z auta korzystasz na co dzień do jazdy po mieście, sportowe maszyny mogą okazać się niezbyt praktyczne. Mamy na to rozwiązanie i to w cenie, która nie przyprawia o zawrót głowy. Wynajem aut sportowych w MAD Cars Leszno to Twoja okazja na przetestowanie drogowych możliwości największych klasyków, muscle cars i nowych, sportowych bestii. Na co czekasz?

Szybkie auta sportowe w zasięgu Twojej ręki

Koszt zakupu i utrzymania auta sportowego jest wysoki, dlatego tak niewielu może pozwolić sobie na postawienie Porsche Boxstera, Forda Mustanga czy eleganckiego Mercedesa A45S w swoim garażu. Nie każdy chce też wydawać takie kwoty na auto, które w praktyce nie będzie najlepszą opcją do stania w miejskich korkach i przy codziennej jeździe nigdy nie pokaże swojego pełnego potencjału. A gdyby tak móc raz na jakiś czas skorzystać z opcji przejażdżki szybkim autem wtedy, gdy to wygodne? Pojechać nowym autem na ważne spotkanie, zorganizować ze znajomymi wycieczkę po kraju czy zaplanować szalony weekend testowania możliwości nowego auta na torze sportowym? Właśnie po to działają wypożyczalnie.

Nasze auta to nie tylko opcja dla bogatych, którzy chcą jeździć codziennie innym samochodem, ale też rozwiązanie dla Ciebie – fana prędkości, dźwięku zrywających się do biegu koni mechanicznych, zdrowej adrenaliny i wspaniałej zabawy w wymarzonym samochodzie.

Tworząc wypożyczalnię MAD Cars w Lesznie wiedzieliśmy, że pojawią się tu prawdziwi fani motoryzacji doceniający nie tylko dużą różnorodność aut, ale też ich perfekcyjny stan techniczny, idealnie dopracowane nadwozie czy możliwości skrywające się pod maską. Dbamy o to, by każdy samochód wyjeżdżający z naszego garażu do nowego klienta był sprawny i gotowy na kolejne przygody, całkowicie przygotowany na spełnianie Twojego marzenia.

Co w ofercie? Wybierz auta z floty MAD Cars Leszno

Jesteśmy fanami klasyków i zawsze wybierzemy eleganckie i ponadczasowe auto przed jakąkolwiek sportową nowinką, dlatego w naszej wypożyczalni znajdziesz przede wszystkim auta, których nie trzeba długo przedstawiać. Nikt nie przejdzie obojętnie obok Forda Mustanga GT, Hondy Civic Type R, klasycznego Porshe Boxster czy nawet Volkswagena Golfa R 7.5. W swojej kolekcji mamy też kilka niemieckich perełek wiernie oddających przywiązanie naszych zachodnich sąsiadów do elegancki, luksusu i sportowego kunsztu. Czerwone, charakterne Audi RS3 i stylowy, srebrny, drapieżny Mercedes-Benz A45S to auta, których nie widuje się na ulicach codziennie. Jeśli pojawisz się z nimi na swoim osiedlu, z pewnością zdobędziesz zainteresowanie wszystkich dookoła. Podjedź takim pod biuro czy do centrum miasta, a wśród przechodniów z pewnością usłyszysz słowa podziwu.

Prędkość, styl i jazda na pełnej adrenalinie

Choć uwielbiamy auta luksusowe, które już na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie drogich i nieosiągalnych, wiemy doskonale że dla naszych klientów w pierwszej kolejności liczy się ta zapierająca dech w piersi, wciskająca w fotel prędkość i adrenalina, jakiej nigdy nie poczują w zwyczajnym aucie osobowym. Dostarczymy Ci takich emocji, jakich oczekujesz oglądając kolejny odcinek TopGear.

Marzysz, by testować prędkość auta w najlepszych warunkach? Nic trudnego. Sprawdź, jakie tory sportowe są dostępne w okolicach Leszna i zabierz jedną z naszych perełek na prawdziwą przejażdżkę na pełnym gazie. Takich atrakcji nie znajdziesz na autostradzie czy w mieście, ale jeśli zachowasz bezpieczeństwo, na torze poczujesz co naprawdę oznaczają emocje w aucie sportowym.

Szybkie samochody to oczywiście nie tylko domena poszukiwaczy przygód i fanów adrenaliny za kółkiem. Swoje auta wypożyczamy na specjalne okazje, wesela, pokazy, a nawet na co dzień, jeśli po prostu chcesz pojeździć parę dni zupełnie innym autem. Ceny wypożyczenia zaczynają się od 219 zł za dobę, a im dłuższy okres wynajmu, tym korzystniejsza dla Ciebie oferta. Kto powiedział, że samochody sportowe muszą być drogie a ich prowadzenie zarezerwowane tylko dla elit?